Máte radi intelektuálny humor? Radi sa zasmejete, ale milujete rovnako aj inteligenciu, rozum a filmy na úrovni a nóblesnosť? Potom je seriál Frasier ako stvorený pre vás! Určite ste o ňom už niečo počuli, je to predsa len klasika, ktorá dokonca chodievala pravidelne v televízii. Tento seriál si zamilujú najmä všetci tí, ktorí majú radi, alebo sa aspoň trochu rozumejú psychiatrii a psychológii. Samozrejme, že však nemusíte byť študovaný psychológ, aby ste sa vedeli na tomto seriály s chuti zasmiať.

negativy.jpg

Hlavné postavy predstavujú dvaja bratia Frasier a Niles, obaja pracujú ako psychiatri. Sú veľmi malichérni, puntičkárski, snobskí a ako zázrakom sa im darí spraviť z každej situácie komediálnu divadelnú scénu. Frasier pracuje v rádiu, kde má vlastnú rozhlasovú psychiatrickú šou, a dobrú priateľku, produkčnú Roz, Niles sa živý psychoterapiou. Sú si veľmi blízky, považujú sa za veľmi dobrých priateľov a trávia spolu skoro všetko voľný čas.
Ich otca Martina, bývalého policajta z povolania pro zásahu postrelili, a preto sa ocko presťahuje aj spolu so svojim psíkom Eddiem a starým, dotrhaným kreslom k Frasierovi. Ich životné postoje sa veľmi líšia, čo robí ich spolunažívanie veľmi komplikované. Avšak, majú sa veľmi radi. Seriál je teda aj o vzájomnom pochopení a o tom, že rodina je dôležitá, aj keď jej členovia môžu byť akoby každý z iného cesta.

notebook.jpg

Pretože by pracujúci Frasier sám nezvládal (a vlastne ani vôbec nechce) venovať všetok svoj čas starostlivosti o ocka, najímajú si do domu fyzioterapeutku Daphne, ktorá zastáva zároveň aj pozíciu domácej, veľmi blízkej rodinnej priateľky a tiež tajnú lásku mladšieho brata Nilesa. Problém však je, že Niles je ženatý, s chladnou a uzavretou Melisou, ktorá sa v seriály nikdy ani neukáže. To ako si túto postavu predstavíte je teda čisto len na vás. Druhý brat tajne uctieva zem po ktorej chodí Daphne, pričom o tom nevie nik okrem jeho staršieho brata a ocka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup