Pri slove masáž si mnohí z nás spomenú na bolesť chrbta a následnú masáž, ktorá mala túto bolesť prekonať. Toto však nie je ideálne, ako si masáž užiť. Na klasické masáže by ste mali chodiť preventívne, čo vám pomôže predchádzať bolestiam, ktoré vám môže spôsobiť napríklad športovanie alebo celodenné sedenie za počítačom. Existuje obrovské množstvo typov masáží, ktoré vám pomôžu, my vám však chceme predstaviť tie najlepšie senzuálne masáže, ktoré do vášho života prinesú niečo navyše.

korzet

Rozkoš na prvom mieste
Ako už jasne vyplýva z významu slova senzuálny = zmyselný https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/, ide o masáže, ktorým nemôže chýbať zmyselnosť a rozkoš. Tou najzákladnejšou je samozrejme klasická erotická masáž, ktorá má za cieľ klienta uvoľniť, zrelaxovať a priviesť k orgazmu. Stačí sa len uvoľniť a užiť si masáž od sexy masérky, ktorá naozaj vie ako na to.

girl-1736419_1920

Tantra masáže
Špeciálnou skupinou erotických masáží sú tantrické masáže. Mnoho ľudí sa domnieva, že aj pri nich je najdôležitejšie dosiahnutie orgazmu a ide o bežnú erotickú masáž. To je však omyl. Tantra masáž totiž začína už príjemnou atmosférou na mieste, kde sa vykonáva – ide o príjemné prostredie s príjemnou vôňou, ktorú doplnia už len vyškolené príjemné tantra masérky a hlboký pôžitok plný vzrušenia sa môže začať.
Hoci často tantra masáž končí spomínaným orgazmom, nie je to nevyhnutné k hlbokému zážitku. Takýto zážitok mnohokrát už pomohol ľuďom s nízkym sebavedomím, ale aj tým, ktorí trpia problémami s potenciou či stresom a podobne. Nejde teda len o ukojenie sexuálnej túžby, i keď aj to je veľmi pravdepodobné.