Je mnoho spôsobov, ako získať peniaze online. Od sprostredkovania doručenia tovaru, cez sledovania videoklipov až po zdieľanie reklamy. Môžete využiť všetky na dosiahnutie svojich cieľov s pasívnymi príjmami.

youtube

> Online video
Pozerali ste video aj dnes na YouTube? Určite áno. Najpopulárnejšia web stránka pre sledovanie videá na svete (viac ako 1 miliarda používateľov), kde každý deň sledujú stovky miliónov hodín nahrávok. A nie sú to len mačky, ktoré urobia vtipné veci.

Niektoré ľudia vyrábajú vírusové videá, ktoré nahrávajú na YouTube. Ak tie vírusové videá sú podarené, celosvetovo ich vidia milióny. No riskujú právne následky.

Namiesto vírusov používajte osvedčenú stratégiu pre maximalizalizovanie zobrazenia.
Vytvorte užitočný obsah:
niečo, čo ľudia chcú sledovať. Fungujú témy: ako opraviť, vytvoriť veci, rôzne testy produktov, ukážky.

Prvým krokom je vytvoriť účetna YouTube a začať nahrávať videoklipy. Následne povoľte pridanie reklám v nastaveniach služby YouTube. To v podstate splnomocňuje spoločnosť Google aby pridal krátke reklamy AdSense do vašich videonahrávok. Keď diváci kliknú na tieto reklamy, dostanete časť peňazí vy.

Ďalej s kanálom YouTube môžete využiť platený sponzoring.Dosiahnite si dostatočné množstvo videnia, a spoločnosti vám radi zaplatia za propagáciu, zmienku o svojich produktoch a službách ukladaných priamo vo vašich videách.

Niekoľko tipov pre vytvorenie profesionálnych videoklipov i bez drahých vybaveniach:

  • Používajte smartphone alebo jednoduchú videokameru.

analýza

  • Uistite sa, že osvetlenie je dobré tak, že vy a všetko okolo vás je jasné a ľahko viditeľné.

  • Skontrolujte si, či je zvuk čistý. Búšenie, hluk konštrukcií alebo iné nechcené zvuky vedia rozptýliť divákov a prestanú sledovať video.

  • Použite jednoduchý editačný softvér, ako je iMovie, aby ste na začiatku videa vložili tituly, a upútali divákov.


Predovšetkým si pamätajte, že vaše videá môžu byť jednoduché, avšak nemajú byť nudné. Stačí poskytnúť užitočný obsah a byť pútavý a zaujímavý. Zábavné formy prezentovania tiež pomáhajú.

Na rozšírenie počtu videní, video uverejnite na svojej firemnej stránke, na Facebooku, na Twitter, na vašom blogu a ďalších kanáloch. Funguje to výborne.

Okrem výnosov z reklám z YouTube môžete nasmerovať návštevnosť späť na vašu webovú stránku, kde si návštevníci prečítajú recenzie produktov, kliknú na reklamy na vašich webových stránkach, dokonca dostanete e-mail adresy návštevníkov, na reklamné využitie.

> Informačné produkty
Váš internetový obchod nemusí zaoberať sa s predajom fyzických výrobkov. Digitálne informačné produkty sú rýchle predajné. Patria medzi najjednoduchšie a najrýchlejšie formy zarábania peňazí.

Najobľúbenejšie formáty:
Zvukové: rozhovory, kurzy, alebo iné hovorené záznamy.
Video: záznamy a rozhovory, ukážky, testy, postupy
Text: elektronické knihy, príručky, sprievodné knižky

V každom prípade je podstatné, aby ste dodávali užitočný obsah. Kreativita je vítaná a neobmedzená.