Voda je najdôležitejšia tekutina, bez ktorej by sme nemohli žiť. Tvorí podstatnú časť nášho tela. Dostatočný pitný režim pôsobí blahodarne na naše telo, udržiava nás v psychickej pohode a pomáha nám udržiavať zdravý životný štýl. Okrem konzumácie je samozrejmosťou pri takmer všetkých našich činnostiach v domácnosti. Využívame ju počas varenia, umývania sa, upratovania, prania a podobne. Jej kvalita je dôležitá aj z hľadiska nášho zdravia, ale aj z hľadiska elektrických spotrebičov, ktoré s vodou pracujú. Veľká časť územia Slovenskej republiky má tvrdú vodu.

voda

Tvrdá voda zanecháva na spotrebičoch vodný kameň, ktorý ich poškodzuje. Rovnako sa s vodným kameňom potrápime pri upratovaní kúpeľne, či kuchynského drezu a vodovodnej batérie. Rovnako aj počas prania tvrdou vodou by sme mali používať zmäkčovače vody, ktoré chránia práčku pred poškodením. Možno si teraz vravíte, že tvrdá voda nie je najlepšia, no nemáte s tým čo urobiť. Opak je ale pravdou. Kvalitu a tvrdosť vody môžete výrazne ovplyvniť rôznymi druhmi úpravy, ktoré sú vhodné do domácnosti. Spoločnosť VODASERVIS Vám všetky prostriedky na úpravy vody ponúka na jednom mieste, v ich e-shope, ktorý je dostupný na stránke www.vodaservis.sk.

pohár vody

V prvom rade by sme Vám odporučili zakúpiť si domáci test vody, z ktorého sa dozviete, v akom stave je Vaša voda. Podľa výsledkov ľahko vyhodnotíte, aká úprava vody je vhodná práve pre Vašu domácnosť. V prípade rozšíreného problému s tvrdou vodou máte veľké množstvo možností, ako si vodu zmäkčiť. Veľmi inovatívne riešenie ponúka zmäkčovač pitnej vody INNOVATIVE 30. Je výkonný, a preto je vhodný aj pre väčšie domy alebo rôzne prevádzky. Jeho používanie zvládne každý. Jeho používaním dosiahnete podstatné zmäkčenie vody. Zbavíte sa problémov s vodným kameňom a životnosť Vašich elektrických spotrebičov bude maximalizovaná. Nahliadnite do zaujímavej ponuky VODASERVISU a zistite, že úprava vody v dome nie je vôbec zložitá.