Strieborné náušnice sú vždy dokonalým šperkom, ktoré dajú bodku Vášmu outfitu, podporia akýkoľvek štýl a sú tým nepísaným pravidlom, ktoré Vám napovie, ako byť dokonale upravená a moderná zároveň. Moderné vzory strieborných náušníc z rozsiahlej ponuky strieborné náušnice sú skutočne rozmanité a ich tvary, veľkosti a zhotovenia sú vhodné od najmenšej slečny až po dámy v zrelom veku. V tom je práve jedinečnosť a originalita ponúkaných strieborných náušníc – ich výber si zvolíte podľa danej situácie, aktuálnemu oblečenia a samozrejme aj podľa Vašej nálady.

green-665392_640

Celá ponuka je z kvalitného striebra, jeho pravosť si overíte na puncovanej značke a precízny spôsob spracovania Vám naznačí dokonalá krása strieborných náušníc. Lesklá strieborná farba kovu je v niektorých kolekciách doplnená vzácnymi kameňmi ako napríklad trblietavý zirkón alebo opál, olivovozelený olivín, jemný rubín tmavoružovej farby alebo elegantný tmavomodrý zafír. Tieto vybrané modely sú vhodné aj do spoločnosti alebo na obchodné stretnutia, po zladení s vhodným a striedmym oblečením zaujmete svojím nadčasovým štýlom.

Ponuka rôznych tvarov – visiace, prevliekacie, kuhové, napichovacie, s perličkami, z čistého striebra bez doplnkov, možnosti zapínania – klasické šroubovacie, na ruský patent, zapichovacie, rôzne dĺžky – visiace, kruhové s ozdobami rôznych tvarov, kratšie, efektné spoločenské dlhé, strieborné náušnice s originálnym Swarowskeho kameňom – to všetko sú možnosti na výber.

glass-665379_640

Dámske náušnice sú doplnkom, ktorý si dennodenne vyberáme zo šperkovnice aj vďaka primeraným cenám, ktoré nám umožňujú vlastniť aj niekoľko kusov.

Elegantná kolekcia strieborných náušníc je vkusným tipom na darček pre dámy, ktoré oceňujú kvalitu, krásu a precíznosť. Sú elegantne zabalené v darčekových setoch a ich výberom potešíte ženu dvakrát – samotnými náušnicami a Vašim záujmom. To sú hodnoty po ktorých skutočné ženy túžia.

Elegancia na všedný deň spolu so športovými doplnkami sú dnes módnou realitou a ponuka strieborných náušníc Vám to umožňuje.