Kúpelňa je synonymom čistoty, funkčnosti a dokonalého relaxu. Pri jej realizácii máte možnosť výberu z viacerých prvkov vybavenia kúpeľní.. Buď si zvolíte vaňu, ktorá vyhovuje Vašim predstavám a požiadavkám alebo si vyberiete riešenie formou sprchovacieho kúta.

bathroom-1336165_640

Aktuálny trend v architektúre je minimalistický. Aj od toho sa odvíjajú požiadavky na základné vybavenie kúpeľní. Čistotu, eleganciu, jednoduché línie a minimalistické požiadavky na priestor Vám zaručí sprchová zástena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/

Je dokonalým spojením funkčnosti, nadčasovosti a minimalistického prístupu k riešeniu kúpeľňových prvkov.

Vyznačuje sa čistými sklenenými líniami a na rozdiel od pevných murovaných stien je to vzdušnejší a viac otvorený systém. Požiadavky na údržbu sklenených zásten sú takisto minimálne, stačí ich zotrieť suchou handričkou. Sú vhodné takmer do každej kúpeľne aj do kombinácie vaňového a sprchovacieho kúta.

Jedná sa o patentované, ale pritom veľmi jednoduché riešenie formou sklenených povrchov, ktoré nemajú problémové kúty ako je tomu pri pevných stenách Aj z tohto dôvodu je ich údržba jednoduchšia.

Sklenené zásteny sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla, ktoré spĺňa požiadavky kladené na bezpečnosť. Na výber máte číre sklo, matné mliečne, pieskované alebo grafosklo.

Správny výber vhodného typu skla Vám zabezpečí intimitu priestoru a vytvorí pocit dokonalého relaxu.

bad-5010052_640

Sklenené sprchové zásteny sú vhodné aj do moderných variant sprchových kútov tzv „walk in sprchy“, čo znamená otvorený sprchovací kút bez sprchovacej vaničky, dverí a iných zábran.

Tento typ je vhodný nielen pre mladých ľudí, ale aj pre seniorov – priamy vstup do sprchy, bez zábran im umožní pohodlnú hygienu.

Súčasťou celkového servisu je odborné poradenstvo, zameranie, vypracovanie cenovej ponuky a samotná montáž.