Aj vy ste sa už stretli s tým, že masáž penisu dokáže zväčšiť penis? Za mňa môžem povedať, že toho dokáže veľa, no s veľkosťou nemá nič spoločné. Neviem, možno ma moja masérka nemasíruje správne, ale mne sa naozaj penis nezväčšil. Ospravedlňujem sa za možno prehnanú úprimnosť, no v tejto téme asi ostych nie je na mieste. To by ste sa toho veľmi veľa nedozvedeli.
Muž drží ženu za zadok pod spodnými nohavičkami.jpg

Prečo sa vám penis nemôže zväčšiť

Ja viem, že by vás informácia o tom, že penis je zväčšiteľný potešila, no bohužiaľ, v reálnom svete to nie je možné. Penis je orgán ako každý iný. Môžu vám orgány rásť? Áno môžu, no to len v dobe, kedy sa nachádzate vo vývine. Aj penis vám rastie, a to od narodenia až po ukončenie puberty a celkového fyzického vývinu. Keď máte tridsať, s vašim penisom sa už nič diať nemôže. Teda aspoň čo sa veľkosti týka. Nebuďte však zúfalí. Dobrou správou je, že sa vám ani nezmenší.

Premýšľal som aj nad tým, z čoho tento mýtus vznikol. Myslím si, že to bude tým, že tesne po masáži, a to aj po odoznení stoporenia, penis naozaj vyzerá väčší. To je však spôsobené tým, že je extrémne prekrvení, takže to dáva zmysle. Po nejakej hodine sa však vráti do normálneho stavu.

Keď už sme pri tejto téme, neverte ani žiadnym iným zaručeným spôsobom, ktoré by mali váš penis zväčšiť. Žiadne tabletky, výživové doplnky či masáže vám penis zaručene nezväčšia. Ako som povedal, ide o orgán, a tie od istého momentu v našom živote proste nerastú.
Muž ukazuje prstami znak „malý“ a nápis na veľkosti nezáleží.jpg

Masáž je dobrá aj tak

Ak ste nabrali pocit, že vás chcem odradiť od masáže penisu, tak to tak vôbec nie je. Je to super a masáž stojí naozaj za to. Ak budete mať príležitosť, no aj dosť financií, tak ju určite vyskúšajte. Chcel som vás len uchrániť sklamania z toho, že sa vám nezväčší penis.
Masáže majú však iné výhody, napríklad pozitívny vplyv na potenciu, prostatu či libido.