Slovensko je zaujímavá krajina, ktorá veľa zámkov  a tiež nádherných prírodných scenérii. Čo však ak mám zrovna náladu na aktivitu, ktorá by bola zábavným spestrením? Tu sú naše tipy, kam sa vybrať:

motokáry

1, Bratislava – zoskok z mosta Lafranconi
Naše hlavné mesto ponúka množstvo možností, čo sa týka kultúrneho vyžitia, prechádzok po historických uličkách s kaviarničkami. Ak však máte chuť na trochu adrenalínu, treba si určite vyskúšať zoskok z jedného z bratislavských mostov, ktoré prechádzajú cez Dunaj. Jedná sa konkrétne o zoskok z mosta Lafranconi. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý síce trvá iba chvíľu, ale o to intenzívnejšie sa vám zaryje do pamäte. Zoskok z mostu je bezpečný, a čo je pozitívum, že táto aktivita vás nevyjde ani draho, lístky si viete zakúpiť v zľave aj na rôznych zľavových portáloch.

2, Tricklandia – Starý Smokovec

TrickLandia je miesto, kde zažijete putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií, nachádza sa tu tiež zrkadlové bludisko. V priestoroch Tricklandie sa nachádzajú reálie slovenských zámkov a obcí. Ideálny zážitok pre mladšie aj staršie vekové kategórie.

 kolotoč

3, No escape – Žilina
No Escape je zaujímavá hra, v ktorej sa cítite ako hlavný hrdina počítačovej hry. Cieľom hry je dostať sa von z priestoru, ktorý je plný prekážok, hádanie a hlavolamov. Treba spolupracovať v tíme a v čo najkratšom čase nájsť únik, pričom na únik máte iba 60 minút.
 
4, Motokáry – Bratislava
Ak si myslíte, že autá a preteky sú iba pre mužov, mýlite sa. Zábavu na motokárach obľubujú aj ženy. Motokárových centier je síce po Slovensku viacero, my sme vybrali motokárové centrum Kar tone aréna v Bratislave, v Petržalke, ktoré patrí medzi špičky, je to zároveň aj najväčšia motokárová hala na Slovensku. Pohodlné je, že majú otváraciu dobu až do polnoci a na výber viacero druhov motokár. Takže hor sa do súťaženia, o prvé miesto!

Zábavné aktivity
4.2 (84.62%)13