Pozeráte sa von z okna a vašou izbou sa ozýva klepot kvapiek. Mali ste skvelé plány s kamarátmi, ako si užijete teplý piatkový večer na terase so studenou limonádou v ruke? Avšak nemusíte zúfať. Je veľa činností, pri ktorých sa môžete zabaviť, či už s priateľmi, alebo bez, aj v zlom počasí.

déš´t

  1.  Usporiadajte si filmový večer

Má niekto z vás prázdny dom? Problém zlého počasia je vyriešený. Vezmite všetky slané veci, či už pukance alebo čipsy, objednajte pizzu a utekajte k svojmu priateľovi spraviť si filmový maratón či už komédií, alebo hororov pod teplučkou dekou. Toto môžete samozrejme praktikovať aj sám, avšak spoločnosť sa vždy zíde.
2.  Hry
Voľný dom kamaráta sa dá však využiť všelijako. Môžete si zahrať či už spoločenské hry, ktoré nájdete, ale takisto sa môžete vrátiť do starých čias a zahrať si napríklad schovávačku. Možno sa vám to zdá detinské, no skúste to. Ani nebudete vedieť ako a čas vám začne utekať až príliš veľkou rýchlosťou. Okrem takýchto hier sa však môžete dobre zabaviť aj online hrami alebo hrami na hracej konzole. Je to len na vás.

3.  Podnik
Nechcete byť však doma alebo u kamaráta ,a chcete ísť medzi ľudí? Tak kde je problém ? Stačí si vziať dáždnik ,poriadne sa obliecť a s priateľmi sa stretnúť vo vašej obľúbenej kaviarni alebo pizzérii. Pri rozprávaní s priateľmi nebudete vôbec vnímať čas a upršaný deň vám prebehne pomedzi prsty.
4. Kniha
Ohrieva vás teplo z deky a horúceho čaju alebo kávy, ktorú práve držíte v ruke. V druhej máte položenú knihu a zdá sa vám, ako keby sa zastavil čas. Čítanie sa pre niekoho môže zdať nudné, no je to nádherný spôsob ako rozvinúť svoju fantáziu, slovnú zásobu a zabaviť sa aj na niekoľko hodín.

čtení

5. Pohyb
Pohyb je pre každého z nás veľmi dôležitý, a môžeme sa mu venovať aj v pohodlí domova. Tak prečo si trošku nepotrápiť tie vaše stuhnuté svaly, keď na to máte čas? Uvidíte, že po chvíli vás to aj začne baviť.
6. Záľuba
Venujte sa sebe. Rozvíjajte svoje schopnosti. Hráte na hudobný nástroj? Radi kreslite? Píšete nejaké články alebo poviedky ? Je na to ideálny čas.
 
Dúfam, že aj napriek nepríjemnému sychravému počasiu nepremrháte sa zabavíte sa najlepšie ako sa len bude dať.

Čas v nečase
4.4 (87.27%)11