Oddychovať skúšame kadejakýmii spôsobmi, aktívne, ale aj ničnerobením či dlhším spánkom, no jednou z možností je masáž. Môže to byť klasická, ktorú poznáme takmer všetci alebo ak túžite vyskúšať aj niečo iné a nepoznané, nechajte sa nahovoriť na tantrickú masáž. Po nej budete mať pocit, že ste úplne iný človek, zrelaxuje sa každý kúsok vášho tela a vy pocítite príval novej energie. Počas nej vám bude do ucha znieť príjemná hudba a dotýkať sa vás budú ruky len profesionálnych masérok, v prostredí prevoňanom príjemnými arómami vonných olejov. Salóny, ktoré sa orientujú na senzuálnu masáž, nazývajú aj oázami pokoja, a oprávnene.

masáž

Krásne a šikovné masérky sa budú vášho tela dotýkať aj na jeho intímnych miestach, podporovať ich bude hudba a príjemná atmosféra, ktorej podľahnete až natoľko, že svet vonku pre vás na istý čas prestane existovať. Navštíviť ich môžu muži aj ženy, senzualna masaz služby sa poskytujú obidvom pohlaviam. Podmienkou je objednať sa aspoň jednu hodinu vopred, no v prípade, že trpíte nejakým vírusovým alebo kožným ochorením, bohužiaľ, túto masáž vám nemôžu z hygienických dôvodov poskytnúť. Ani ak ste pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nemôžete salón navštíviť.

masážne prostriedky

Mnohí zákazníci majú predstavu, že tantrická masáž je spojená so sexuálnymi službami, no je to omyl, tu sa sexuálne služby neposkytujú. Pri návšteve si najprv vyberiete masérku, ktorá vás obslúži, ponúknu vám aj kávu alebo čaj či iný budič mysle ako je sekt alebo víno, a to v prípade, že budete mať záujem o Magic tantra alebo Special tantra a podobne. Po osprchovaní vás prezlečú do sárongu a potom sa už môžete oddávať dotykom masérky a podľahnúť jej šikovným prstom. Sprcha po skončení a darček na záver sú poďakovaním za vašu návštevu. Rozlúčka na indický spôsob slovom „namaste“ vás odprevadí späť do reálneho prúdu života.