Fanúšikovia wrestlingu a tým pádom v súčasnosti najkomerčnejšej značky WWE, toho dnes z hľadiska videohier na výber moc nemajú. Pre PS4, Xbox One a PC sú dostupné najaktuálnejšie tituly výrobcu 2K, ktoré odštartovali svojim debutom WWE 2K14 a každým rokom sa zmení len poradové číslo na konci. Najčerstvejšia novinka 2K20 ešte stále stojí nekresťanské peniaze, avšak nielenže okrem názvu nezmenila takmer nič, ale dokonca sa kvalitatívne prepadla na samé dno!Kreslený wrestler v ringu.png
Série sú od svojho začiatku relatívne populárne.  Po grafickej stránke, ale aj v smere dostupných módov ide skutočne o simuláciu reálnej súťaže. Novšie tituly navyše disponujú skutočne bohatým „rosterom“, teda dostupnosťou reálnych wrestlerov, za ktorých môžete hrať. Či už za súčasné hviezdy tak aj za legendy, ktoré postupne odomykáte za získané body. Každý  charakter má svoje špecifické pohyby a „finishing move“, takisto sa veľmi reálne podobá v iných aspektoch, akým je napr. výzor, morálne vlastnosti či úvodné vstúpenie do ringu. Dokonca aj fanúšikovia na každého zápasníka reagujú rozdielne a nechýbajú známe pokriky.
Problémom je, že série z hľadiska hrateľnosti takmer nič nemenia. Rovnako aj po technickej stránke sa hru naučíte hrať relatívne rýchlo a následne budete vyhrávať aj so zatvorenými očami. A je v podstate takmer jedno, ktorý ročník si kúpite. Takisto sa moc nemenia drobné, avšak viditeľné nedostatky, kedy wrestleri pôsobia niekedy až moc roboticky a nelogicky. Pozitívnejšiu zmenu snáď v tomto smere priniesol až titul WWE 2K19. A ten je asi jediný, ktorý ešte stojí za vašu pozornosť.
Najnovšia WWE 2K20 má totiž kopec negatívnych recenzií a nielenže sa viditeľne neposunula vpred a fanúšikovia už strácajú trpezlivosť, ale takisto sa stretnete s neodpustiteľnými „bugmi“, teda grafickými chybami, ktoré sú až tragicky komické. V tomto smere máte pocit, že ste si zakúpili nedokončený produkt a v porovnaní s hrami z podobnej cenovej kategórie, tento titul viditeľne zaostáva po grafickej, príbehovej ako aj technickej stránke.Žena, hráčka videohier.png

  • Ak predsalen hľadáte pre súčasné konzoly alebo PC vhodnú alternatívu, rozhodne stojí za povšimnutie Fire Pro Wrestling World, ktorý vyšiel v roku 2018 na PS4 a Steam.
  • Za zmienku stojí perfektná hrateľnosť, bohatý „move-set“ hráčov a najmä aktívna online komunita.
  • Takisto si môžete úplne zdarma stiahnuť stovky zápasníkov zo súťaží ako WWE, WWF, MMA ale aj NJPW, K-1  a podobne.