V každej domácnosti nájdeme počas Vianoc rôzne vence, girlandy a inú vianočnú výzdobu. Čo však v žiadnom prípade nemôže u vás doma chýbať počas Vianoc sú svetielka.

Ale vianočné svetielka si vybrať?

Pokiaľ si myslite, že všetky vianočné svetielka sú rovnaké, mýlite sa. Rozdiel môže byť v napájaní. Zatiaľ čo jeden druh môžete zapájať priamo so zdroja elektrickej energie a musíte ich umiestniť blízko zásuvky, iné sú na batérie a dávajú vám možnosť umiestniť svetielka kdekoľvek a zapnúť ich len stlačením spínača. Zatiaľ čo jeden druh svetielok zapnete a svietia, v dnešnej dobe sú v ponuke už aj rôzne blikajúce prevedenia či nastavenie intenzity svetla.

svetielka

Samozrejmosťou je výber svetielok na základe farebnej škály. Zatiaľ čo stále v rebríčku obľúbenosti vedú klasické žlté svetielka, čoraz viac populárne sú aj biele tóny. Aj z bielej máte na výber. Teplá biela, studená biela. V prípade, že máte radi rozmanitosť, nič nepokazíte ani výberom farebných svetielok. Dnes sú veľmi populárne LED reťaze. Pôsobia veľmi moderne, sú takmer nenápadné, ale vyznačujú sa veľkou žiarivosťou a farebnou intenzitou. K tomu sú bezpečne a nemusíte sa báť skratu a požiaru, ako v prípade starších modelov svetielok.

svetielka

Svetelné reťaze.

Svetielka môžu mat v domácnosti rôzne podoby. Najčastejšie sú používané svetelné reťaze. Svetelná reťaz na stromček je samozrejmosť v každej domácnosti. V prípade Vianoc sú však svetelné reťaze dovolené všade. Ozdobovanie balkónov patrí ku každoročnej tradícii množstva rodín. Svetelne reťaze sú ako interiérové, tak aj exteriérové prispôsobené aj náročným vonkajším podmienkam ako dážď či sneh. Preto vyberajte svetelnú reťaz, ktorú chcete použiť na balkón či dom na vonkajšie použitie. Pri výbere vianočných svetielok by ste sa mali obrátiť na odborníkov. Veselevianoce.sk ponúkajú kvalitné vianočné svetielka pre každého.