Tantra je duchovná tradícia, ktorá stavia duchovné, nehmotné, spirituálne záujmy nad tie povrchné, pozemské, hmotné a viditeľné. Nesie v sebe hlboký význam. Tantrizmus je veľmi staré učenie, ktoré pramení z budhizmu a hinduizmu, z ktorých prebral množstvo základných stavebných kameňov. Svoj vysnívaný tantrický erotický zážitok si môžete jednoducho rezervovať prostredníctvom online formuláru na oficiálnej webovej stránke unikátneho tantrického bratislavského salóna v centre hlavného mesta, ktorý nesie názov Magic Tantra. Tento tantrický masážny salón vám vie ponúknuť množstvo zaujímavých a cenovo dostupných tantrických masážnych programov, z ktorých budete odchádzať uvoľnení a znovuzrodení s otvorenými očami a možno aj novým pohľadom na svet.

pár

Samotný tantrický masážny program prebieha úplne inak, ako ste zvyknutí pri programoch klasických masáží. Je to už len z toho dôvodu, že tantrické masáže sú masážami erotickými a teda v sebe, pochopiteľne, spájajú a kombinujú prvky, ktoré nie je možné využívať pri obyčajných masážach neerotického typu. Vaša masáž začína rezerváciou prostredníctvom online formulára. Takáto rezervácia je záležitosťou niekoľkých minút, pričom by ste sa mali pripraviť na platbu vopred. Niekoľkými klikmi si zvolíte presný termín, vami vybraný tantrický masážny program a masérku.

pár

V rámci výberu programu budete mať k dispozícii určiť si presnú dĺžku masáže, od čoho sa odvíja aj konečná cena. Na masáž je možné objednať sa minimálne hodinu vopred, aby stihol tantrický salón pripraviť miestnosť i lôžko a zabezpečiť stopercentnú hygienu tohto prostredia. Masážne salóny poskytujúce erotické masáže sú známe aj tým, že vám dokážu zabezpečiť úplnú diskrétnosť, a teda nie je možné, aby ste sa stretli s iným klientom, a to či pred tantrickou masážou, počas tantrickej masáže či po tantrickej masáži.