Ako mať istotu, že navštívite dobrý sex privát? Jedná šanca je navštevovať taký, ktorý ste si už overili, vyskúšal a boli ste spokojní. Pri hľadaní sa orientujte rovnako ako pri výbere stavebnej firmy či kaderníka.
Žena v krátkom červenom tričku s tetovaním ruže na boku leží na podlahe.jpg

Erotické služby sú stále službami

Asi ste už pochopili, že ja patrím k zákazníkom týchto druhov privátov. Moji známi, ktorí chcú niečo podobné vysúšať po prvý raz, sa ma mnohokrát pýtajú, kde takéto služby hľadať. Dnes to nie je nič ťažké. Proste si zapnete internet a hľadáte. Ako hľadať na internete? Máme tu rôzne weby, kde nájdete tento druh inzerátov. Poradiť vám, ktorý je OK a ktorý nie, je veľmi ťažké. Väčšinou ide len o akési online databázy jednotlivých žien, ktoré ponúkajú sexuálne služby. Hodnotenie či recenzie v tomto prípade nájdete len ťažko, takže musíte skúšať a dať na svoj prvý dojem.

Pri výbere konkrétnej slečny, ktorá svoje služby poskytuje na sex priváte, by ste sa mal orientovať rovnako, ako keď si vyberáte svojho kaderníka alebo firmu, ktorá vám urobí dlažbu pred domom. Ak totiž dáte bokom emócie a nejaké morálne záležitosti, tak sexuálne služby za peniaze, sú stále službami. Inak povedané, mali by byť kvalitné a presne podľa vašich predstáv. Verte mi, nepozerajte na to, či je slečna krásna. Ak za svoje peniaze nedostanete to, čo ste chceli, tak nie je jediný dôvod pri nej ostávať. Proste skúste ďalší privát a uvidíte, že ta veľmi krátku chvíľku, si aj vy, nájdete ten svoj.
Žena v bielom erotickom body. V červených topánkach na podpätku sedí na zemi.jpg

Ako vyberám ja

Dnes už mám zopár slečien, s ktorými som spokojný, a preto ich navštevujem pravidelne. Zároveň však stále hľadám aj niečo nové, pretože po čase je zmena na meste. Inú radu ako to, že privát a danú slečnu musíte odskúšať, vám asi nedám. Každý preferujeme niečo iné a navyše podľa fotografie a krátkeho popisu vedľa inzerátu, zistíte dôveryhodnosť a kvality slečny, len veľmi ťažko. Inak povedané, budete to musieť zopárkrát risknúť. Viete, ako sa hovorí, kto hľadá ten nájde. No a v tomto prípade to platí presne takto.