1. Nezavolá vám. Ospravedlnil sa, vy mu odpustíte, pretože mýliť sa, je ľudské. Ak sa mu stane z času na čas podobný prešľap, určite sa netrápte. Pokiaľ váš drahý permanentne nepočuje mobil alebo zabúda oznámiť, že nepríde na schôdzku, mali by ste zvýšiť pozornosť.

manželství

  1. Nepredstavil vás rodine. Pokiaľ váš vzťah trvá pár dní či týždňov, tento odsek môžete vynechať. Sú muži, ktorí majú svoje dôvody, prečo ešte nie súčasťou , dajte im čas. No ak mesiace túžobne očakávate, ako oslavujete sviatky v kruhu jeho najbližších a on sa tejto téme zámerne vyhýba, niečo s jeho správaním nebude úplne v poriadku.

  1. Nepredstavuje si s vami budúcnosť. Ak na prvom rande nerozpráva o rodine či manželstve, neznamená to, že nebude jedného dňa skvelý otec a partner. Opýtaní muži však mali absolútne jasno pri otázke, či vedeli, že ich žena je tá pravá. Neváhali už po niekoľkých mesiacoch. Preto ak máte pocit, že sa váš vzťah sa ani po dlhšej dobe nikam nehýbe a váš priateľ má husiu kožu pri otázke na budúcnosť, mali by ste skúsiť spoločný rozhovor, nechcete predsa strácať čas s niekým, kto vás berie ako jednu z možností.

  1. Chce dieťa, ale do manželstva sa nehrnie. Veľmi častý jav najmä u nezrelých mužov. Verte, no na veku nezáleží. Sú muži, ktorí vedia presne, čo chcú a potom sú tu tí ostatní, ktorí, hoci by mali najdokonalejšiu ženu vidia stále mnoho ďalších rýb v rybníku. Ale čo ak vám váš drahý oznámi, že je pripravený založiť si rodinu, no na vašom prste akosi nesvieti zásnubný prsteň. Ak máte pochybnosti, porozprávajte sa. Niektorí ľudia na manželstvo iba neveria, majú zlé skúsenosti, či pre nich nie je dôležité. Ak patríte k nim a ste na jednej vlne, tak je to v poriadku. No ak váš vyvolený vašu túžbu neberie vážne a pri rozhovore o svadbe radšej odchádza, zamyslite sa, či je to muž, s ktorým naozaj chcete zakladať rodinu. Ak nemá problém mať s vami deti, ale spoločný záväzok mu naháňa hrôzu, no pre vás je dôležitý, buďte opatrné, aby sa z vás nestala iba matka pre jeho potomstvo, zatiaľ čo ma zadné vrátka pre prípad, žeby stretol zaujímavejšiu ženu.

rozlučka

  1. Neustále klame alebo vás podviedol. Myslím, že k tejto téme nie je dôležité nič napísať. Ak máte po boku notorického klamára a nemôžete mu veriť ,ani že bol nakúpiť v potravinách, ušetrite si nervy a dajte mu zbohom. Sú ženy, ktoré neveru odpustili. Pokiaľ ide o skrat, je iba na vás ako sa rozhodnete.

  1. Najdôležitejší bod. Dajte na svoju intuíciu. Len vy najlepšie poznáte, aký partner je. Užívajte si spoločný čas, skúste mu veriť. Ak ste si istá, že je to ten pravý, buďte trpezlivá, je to najlepšie, čo môžete pre váš vzťah urobiť.