Pánska šiltovka, patrí medzi vyhľadávané a obľúbené darčeky pre mužov. Je váš priateľ alebo manžel fanušíkom futbalového tímu alebo len rád športuje. Kúpte mu šiltovku s logom jeho obľúbeného tímu a bude radosťou celý bez seba. Šiltovka patrí už desaťročia do mužského šatníka. Pôvodne boli šiltovky určené hlavne pre pánov. Spopularizovali sa vďaka baseballu v USA, kde šiltovky boli súčasťou dresu. Šiltovky so sieťovinou boli obľúbené u kamionistov a farmárov.

panska siltovka

Tipy ako a kde nosiť šiltovku

  • Pánska šiltovka je obľúbeným doplnkom pre neformálne príležitosti ako sú rande, nákupy, večere, posedenie s kamarátmi, športové podujatie alebo len tak ku vode.
  • Pomocou konkrétneho modelu viete vyjadriť svoj názor a identitu.
  • Vyberajte si farby, ktoré vás dokonale vystihujú.
  • V šatníku majte aspoň jednu šiltovku v tmavšej farbe, ktorú viete doladiť ku všetkému.
  • Nikdy ju u nenoste na bok, časy kedy sa to nosilo sú už preč.
  • Šiltovky nie sú vhodné, keď sa chystáte na pracovný pohovor
  • Na športovanie sa odporúča nosiť šiltovku s dobrým vetraním alebo so sieťovinou

panska siltovka

Aký je spôsob nosenia šiltovky?

Páni ju môžu nosiť v smere jazdy, kde dajú vyniknúť logu. Tento štýl je najpohodlnejší a hodí sa ku každému outfitu. Tepláky, rifle, kraťasy, výber je neobmedzený. Plus má aj praktickú stránku a to že chráni pred slnkom. Šiltovka otočená smerom dopredu dokáže s neformálnym oblečením vytvoriť výnimočný štýl. Ďalším obľúbeným spôsobom ako nosiť šiltovku je otočenie šiltu dozadu. Tento spôsob je obľúbený hlavne u mladých, ktorí radi porušujú pravidlá. Šilt je otočený dozadu, pričom zadná strana šiltovky so zapínaním je viditeľná vpredu. Pri tomto nosení treba byť opatrný, pri nesprávne zvolenom oblečení celý outfit bude pôsobiť nevkusne. Pred kúpou šiltovky sa rozhodnite na akú príležitosť ju budete nosiť. Či ju využijete len pri športovaní alebo aj do mesta. Podľa toho si vyberajte materiál a farbu z ktorej je vyrobená. Ďalším faktorom je veľkosť. Pre pánov sa odporúča veľkosť L – XL, čo je obvod hlavy 58 – 62 cm. Zhodnoťte všetky faktory a vyberajte pánsku šiltovku s rozumom a nech vám dlho slúži.