Na svojich záhradách a terasách trávite veľa času no veľmi často Vám v tom bráni počasie, dážď alebo silný vietor Vás o príjemné posedenie na terase oberajú a tak si ich neužívate až do takej miery, ako by ste mohli. Presne na tieto situácie sú určené moderné a elegantné sklenené prístrešky, vďaka ktorým si môžete vychutnávať oddych a pohodu vo svojich exteriéroch za každého počasia – ochránia Vás pred jeho vplyvmi a Vy tak môžete tráviť vonku omnoho viac času. Nemusíte sa viac obávať predčasného ukončenia oslavy na terase či príjemného posedenia s rodinou a priateľmi z dôvodu nevyspytateľnosti počasia – sklenené prístrešky Lmmont.sk Vás dokonale ochránia.

záhradná terasa

Vaša záhrada či záhradná terasa dostanú nový nádych a sklenený prístrešok celkovo vytvára veľmi elegantný a luxusný dojem celého priestoru, domu a jeho okoliu dotvorí moderný dizajn a pôsobí čisto a štýlovo. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. Vám dokáže vyrobiť sklenené prístrešky na mieru presne podľa Vašich požiadaviek do Vami zvoleného priestoru tak, aby si koncepčne presne sadli s Vašim exteriérom no zároveň pôsobili celistvo aj s Vašim domom. Dôležitou súčasťou týchto prístreškov je potrebné a krásne kovanie, ktoré im moderný dizajn ešte viac zvýrazňuje. Nerezové bodové úchyty na bezrámové prístrešky svojim krásnym lesklým dizajnom prístrešok ešte viac zvýraznia a sklo bude pevne uchytené pomocou prítlačnej lišty s tesnením a krytkou z hliníka elox, ktorý odoláva poškodeniam v najvyššej možnej miere. Aj vďaka týmto komponentom si môžete byť istý, že Váš sklenený prístrešok bude stopercentne stabilný a pevný navyše doplnený o nádherné kovanie.

kávička na terase

Užívajte si svoje exteriérové priestory za každého počasia vďaka skleneným prístreškom, ktoré Vám to umožnia a ochránia Váš záhradný nábytok pred jeho vplyvmi. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám na nich zodpovieme a pripravíme pre Vás riešenie na mieru, ktoré bude spĺňať Vaše požiadavky a Vy sa tak môžete tešiť na nový priestor pri svojom dome.