Opäť tu máme nový model vozidla, ktoré už dizajnom napovedá, že sa jedná o kvalitnú novinku, ktorá nezostáva pozadu ani svojou technológiou. Jedná sa o nový model značky Audi. Konkrétnejšie ide o Audi Q5 a ďalšie informácie týkajúce sa tohto nového produktu zistíte aj po klinutí na následujúci odkaz:
Ak sa zameriame na chvíľu na dizajn tak vidíme, že je typický pre modely typu Q. Teda taký športový elegán. Za zmienku stojí okrem iného aj aerodynamicky tvarovaná časť prednej karosérie.
znak Audi
Čo sa týka technológie, tak ako som písal na začiatku, nezostáva pozadu a už na prvý pohľad je vidno, že ide s dobou. Mám na mysli vnútorný displej, ktorý veľmi pripomína tablet a má monitor typu slim, ktorého uhlopriečka je presne 21 cm. Navigácia MMI je veľmi prehľadná a prakticky, jednoducho sa ovláda. Naučíte sa ju ovládať behom chvíľky. Všetky potrebné informácie máte doslova po ruke. Navigácia, connect, telefón či rádio, všetky funkcie a ovládanie pripomínajú spôsob, ako by sme operovali so smartfónom či tabletom.
předek Audi
Teda ak zrejme máte skúsenosť so smartfónom, naučíte sa s touto technológiou manipulovať okamžite, nebude vám cudzia. V tomto bode stojí za zmienku i možnosť ovládania hlasom, kedy prístroj dokonca reaguje i na hovorové slová. Head up displej poskytuje informácie o rýchlosti, navigáciu a informácie o asistenčných systémoch. Interiér automobilu disponuje takisto veľmi kvalitným ozvučením a to vďaka Bang and Olufsen Sound System, kedy máme pocit toho dokonalého hudobného zážitku. Ako by sme boli v sále, na koncerte. Teda pripravte sa na poriadny zážitok, nudiť sa nebudete. Takáto zvuková súprava vás vždy nakopne a pozitívne naladí. Budete mať pocit, že stojíte vedľa kapely. Môže zato táto súprava, ktorá obsahuje až 19 reproduktorov /!/ a tie navyše disponujú technológiou nového ozvučenia formou 3D!