Strieborné náušnice sú doplnkom nielen na slávnostné príležitosti, výnimočné pracovné stretnutia, ale aj na každodenné nosenie. Hodia sa ku všetkým štýlom, od športového až po strohú eleganciu, vždy vyzdvihnú osobnosť dámy a jej pôvab. Široký sortiment strieborné náušnice Vám umožní výber strieborných náušníc podľa Vášho vkusu, rozličné prevedenia od jednoduchších, lacnejších modelov až po elegantné spoločenské strieborné náušnice Vás rozhodne poteší.

Moderné vzory, aktuálne štýly, drahé kamienky, profesionálne spracovanie a kvalita použitého striebra im dáva pravú hodnotu šperku, ktorá je podporená puncom a rýdzosťou v hodnote 925/1000. Práve táto rýdzosť vyjadruje zastúpenie striebra v surovine a znamená jeho takmer 92,5 % zastúpenie.

náušnice s kameňom zafír

Strieborné šperky, aj keď sú na rozdiel od zlatých alebo platinových klenotov lacnejšie, stále majú svoju hodnotu. Striebro je výnimočný kov, v podobe profesionálne spracovaného šperku má svoj lesk, krásu a v spojitosti s drahými kameňmi vytvára originálne strieborné doplnky.

V ponúkanej kolekcii nájdete kvalitné náušnice v podobe obľúbených kruhov, visiace alebo drobné vzory s vloženými vzácnymi kameňmi, prípadne spoločenské a elegantné strieborné náušnice, ktoré sú samostatným doplnkom.

elegantné náušnice

Zatváranie náušníc je dôležitá vec, sú to šperky, ktoré nechceme stratiť a šperkárske umenie je aj v tomto smere dokonalé. Zatváranie je buď vo forme tzv. „ruského patentu“ alebo „puzetové uzatváranie“, prípadne bezpečné nastoknutie zaistené uzáverom. Ponúkané strieborné náušnice si vďaka cene môžete dovoliť aj vo viacerých modeloch a prispôsobiť si ich výber Vášmu štýlu na danú udalosť. Podporíte nimi svoju výnimočnosť, dáte bodku Vášmu outfitu a získate každý deň pocit dokonalosti a elegancie. Strieborné náušnice vo forme darčeka alebo kúpené len pre vlastné potešenie sú vždy dobrá voľba.